O nas

Firma Mr. Light powstała przede wszystkim z pasji do roślin, a także z chęci dzielenia się możliwościami, które ułatwiają ich uprawę w warunkach domowych. Odpowiednia ilość światła ma kluczowe znaczenie w rozwoju i funkcjonowaniu roślin, dlatego w oparciu o swoje kilkuletnie doświadczenie wybraliśmy najbardziej optymalne rozwiązanie jakim jest doświetlanie roślin lampami ledowymi. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Kontakt

  • Phone:
  • Address:

    Mr. Light Gracjan Patej

    ul.Wisławy Szymborskiej 2A/39 42-500 Będzin

  • Email:
  • Working days/hours:
    Poniedziałek-Piątek: 9:00-16:00

O Nas

sklep mr light lampy grow led do uprawy roślin o nas

22

Produkty w ciągłej sprzedaży

614

Bezpiecznie zapakowanych
i wysłanych paczek

614

Zadowolonych klientów

980+

Szczęśliwych roślin

Nasza historia

Mr.Light

Firmę zarejestrowaliśmy w 2019 roku, jednak już wcześniej eksperymentowaliśmy z różnego typu oświetleniem LED. Zaczynaliśmy od najtańszych pasków zdobywając powoli doświadczenie, czytając i ucząc się coraz więcej.
Przed naszą pierwszą żarówką LED grow nie wiedzieliśmy nawet, że istnieje tyle różnych odmian chilli i pomidorów, ale zapewne jak wielu naszych klientów nie mamy możliwości uprawy na innej przestrzeni niż balkon, a on bardzo często jest mały lub położony po wschodniej/północnej stronie, gdzie słońca jest mniej co powoduje, że trzeba szukać alternatyw. Zainspirowani tym, co widzieliśmy na zagranicznych forach, gdzie taki typ uprawy jest już praktykowany długo i dobrze znany, zaczęliśmy również uprawiać własne zioła i sałaty. Wiedzieliście, że można uprawiać do 6 sałat pod 20-30W listwą LED z dobrze dobranym spectrum? Takie sałaty wytrzymują do 2-3 miesięcy zanim zaczną gorzknieć, a liście urywa się kawałek po kawałku pozwalając roślinie dalej rosnąć. Mamy nadzieje, że z biegiem czasu powiększymy naszą ofertę w oświetlenie oraz akcesoria do uprawy, których w Polsce jeszcze nie ma, by zwiększyć komfort naszych klientów. Liczymy na to, że uda się nam zarazić Państwa naszą pasją do roślin i, że oczarują Was tak jak nas.

Czym się zajmujemy

Mr.Light

Firma Mr.Light specjalizuje się w dobieraniu oświetlenia do uprawy roślin. Oświetlenie testujemy we własnej hodowli i wybieramy tylko takie, które sami sprawdzimy i uznamy, że jest dobrej jakości. Skupiamy się głównie na dobrze klienta i sprowadzaniu towaru, który spełnia nasze oczekiwania. Dzięki temu jesteśmy pewni, że klient otrzyma dobrej jakości towar. W swojej ofercie posiadamy również zwiększającą się kolekcję nasion ostrych papryk, które są w Polsce niedostępne lub dostępne w bardzo małych ilościach.

Misja firmy

Mr.Light

Misją firmy jest przede wszystkim ułatwienie opieki nad roślinami oraz zwiększenie świadomości na temat oświetlenia LED. Zależy nam by nasi klienci bezproblemowo uzyskiwali duże plony lub w swoich domowych zaciszach posiadali kawałek natury. Wierzymy, że własna uprawa roślin jest najlepszą formą kontroli nad tym co jemy. Oczywiście, trudno konkurować ze sklepami jeśli chodzi o pomidory, ogórki lub inne warzywa, ale zioła, sałaty, microgreensy czy chilli można bez większych problemów uprawiać samodzielnie wiedząc, czym je karmimy i cieszyć się własnym plonem oraz kontrolować dzięki temu nasze samopoczucie i zdrowie. Robiąc to wszystko mamy nadzieje, że klienci otrzymają same zalety i korzyści, które płyną prosto z natury co natomiast przełoży się na ich życie.

Dlaczego my?

Pomocna obsługa klienta, dobrej jakości oświetlenie, przystępne ceny. A to dopiero początek.
Skontaktuj się z nami

Bezpieczna wysyłka

Pakujemy nasze produkty tak, aby dotarły do Państwa w jaki najlepszym stanie i nie uległy zniszczeniu podczas transportu. Wysylka zazwyczaj odbywa się do 4 dni roboczych. Czas transportu wynosi zazwyczaj do 2 dni roboczych.

100% zadowolenia

Pewność, że towar kupiony na naszej stronie jest wysokiej jakości oraz sprawdzony technicznie, a oświetlenie do roślin jakie oferujemy spowoduje ogromną satysfakcję. Przy hodowli papryczek chilli odmiany są od siebie izolowane po to, aby uzyskać czyste gatunkowo nasiona papryk.

Pomoc online

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem kontakt@mr-light.pl lub telefonicznego pod numerem 732-022-424.
Na wiadomości mailowe odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.

Góra